Praktický rádce

Také už prohlížíte globus ze všech stran a přemýšlíte, kam letos vyrazit? Letní turistická sezóna brzy začne a my vám přinášíme jeden neotřelý tip. Souvisí se zrušením vízové povinnosti pro cestování do Běloruska.

celý článek

Vyrazit na dovolenou můžete po vlastní ose. Vybrat místo, koupit letenky a zarezervovat ubytování. Pokud se ale rozhodnete, že byste si rádi letos užili dovolenou bez stresu a zařizování, pak jistě vsadíte na zájezd od cestovní kanceláře. Vyjet do zahraničí s cestovkou ale není jen o pohodlnosti.

celý článek

Ceny plynu stejně jako ceny elektřiny stoupají a výdaje za energie patří v rámci rodinného rozpočtu k největším hned vedle nájmu či hypotéky. Češi přitom mají možnost ovlivnit ceny plynu alespoň částečně tím, že si vyberou jiného dodavatele. Přesto většina platí více, než musí.

celý článek

Najít vyhovující hotelové bydlení v Praze není zase tak složité, ale existují lokality, kde si jednoduše oblíbíte zavedené služby a styl. A jak na to? Dejte na reference, tipy od přátel a pak už stačí pouze zajistit včasnou rezervaci na požadovaný termín.

celý článek

Praha patří k ideálním městům, kam vyrazit za kulturou, historickými památkami, ale také za sportem na světové úrovni nebo za pracovními schůzkami. Najděte si pro ubytování hotel, kam se vždy rádi vrátíte.

celý článek

Jestliže cestujete často a pravidelně, nebo vyrážíte jen jednou za čas na letní dovolenou či prodloužený víkend, nepodceňujte výběr vhodného zavazadla. Doba vláčení těžkých kufrů v ruce, nebo úmorné bolesti zad taháním batohů na zádech je ta tam. Cestovní tašky na kolečkách jsou velmi pohodlné i skladné a velmi často dobře nahradí i cestovní kufr. Fungují jako věrný sluha, který vás doprovází na cestách, oddělí čisté prádlo od toho špinavého, klidně i suché prádlo od mokrého a vaše oblečení na volný čas či na pláž od přibalených společenských šatů. Pokud stále váháte nad tím, zda zvolit cestovní kufr či cestovní tašku, která možná bude mnohem lépe vyhovovat vašim potřebám, pomůžeme vám vyřešit toto dilema.

celý článek

Hodláte se dobře ubytovat v některém hotelu v Čechách nebo na Slovensku? Accor Hotels CZ nabízí dobře situované hotely ve vyhledávaných lokalitách. Zkuste komfort a dobré služby v jednom!

celý článek

 

Jedním z častých důvodů pro požádání o půjčku je dovolená, hlavně v letním období. Na českém trhu s půjčkami existuje velké množství nabídek bank a nebankovních společností. Tato konkurence je pro zájemce o půjčku sice výhodná, ale jedině pokud se v ní dokáže dobře vyznat. K tomu je potřeba vědět, na co se při výběru půjček zaměřit a kde tyto informace hledat.

celý článek

Za kouzelnými památkami, úžasnou přírodou a objevováním nepoznaného nemusíte jezdit jenom do zahraničí. V České republice najdete spoustu míst, které vám mají co nabídnout, a které prostě musíte navštívit.

celý článek

Obraz vypadající jako hotové umělecké dílo a přitom je to fotka? Přesně to nabízí originální obrazy z fotografií. Velkou výhodou je široký výběr různých variant a motivů. Na rozdíl od tapety je můžete jednou za čas vyměnit a nepotřebují vyčlenit tolik prostoru. Jak vybrat ten správný a kam všude je můžete využít?

celý článek

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.