Přejít k hlavnímu obsahu

Češi (se) milují (na) dovolené

Téměř každý na pláži po očku sleduje přitažlivé příslušníky opačného pohlaví, přes pětačtyřicet procent dotázaných dokonce zažilo sex na pláži. Vyplývá to z našich anket, které jsme provedli mezi čtenáři cestovatelských online článků.

Během posledního roku jsme u článků na webu Novinky.cz v rubrice Exotika a Amerika zveřejnili několik anketních otázek na téma „sex a vztahy na dovolené a pečlivě sledovali, co se nám sejde za výsledky.

To, co z nich vzešlo, nás docela překvapilo. Zatímco například dvě třetiny dotázaných popírají, že by jim někdy dovolenou zpestřil milostný románek, sex na pláži přiznává skoro polovina. Průzkumu se u každé otázky zúčastnilo několik stovek respondentů. Podívejte se na výsledky.

 Věděli jste také, že většina Čechů má prvního sexuálního partnera v 16 - 19 letech?
Zdroj: archiv
 Plavky dolů!
Zdroj:archiv
Na dovolenou létáme ze 70 % letadlem. A většinou i s partnerem. Přejeme si ale něco jiného.
Zdroj:archiv
 Přirozenosti se nemá bránit!
Zdroj:archiv
Přes 50 % pobytů zakoupených v českých cestovních kancelářích je all-inclusive. Služba all-inclusive ovšem nezahrnuje sex na pláži. Přesto si ho leckdo rád dopřeje.
Zdroj:archiv

Výsledky do značné míry odrážejí specifičnost publika rubriky exotika na Novinky.cz, nicméně z podrobnějších anket podobného ražení prováděných v zahraničí vyplývají podobné výsledky. A jak je to u vás? Shodujete se ve vašich odpovědích s většinou?

#facebook#

Místo

39° 5' 4.002", 18° 33' 23.724"
Rubrika:
Aktivity:

Odpočinek

Autor:
Jan Švestka

Podívejte se na články ze stejných kategorií:

Češi (se) milují (na) dovolené