Přejít k hlavnímu obsahu
Otevřít fotogalerii

Češi (se) milují (na) dovolené

Téměř každý na pláži po očku sleduje přitažlivé příslušníky opačného pohlaví, přes pětačtyřicet procent dotázaných dokonce zažilo sex na pláži. Vyplývá to z našich anket, které jsme provedli mezi čtenáři cestovatelských online článků.

Během posledního roku jsme u článků na webu Novinky.cz v rubrice Exotika a Amerika zveřejnili několik anketních otázek na téma „sex a vztahy na dovolené a pečlivě sledovali, co se nám sejde za výsledky.

To, co z nich vzešlo, nás docela překvapilo. Zatímco například dvě třetiny dotázaných popírají, že by jim někdy dovolenou zpestřil milostný románek, sex na pláži přiznává skoro polovina. Průzkumu se u každé otázky zúčastnilo několik stovek respondentů. Podívejte se na výsledky.

 Věděli jste také, že většina Čechů má prvního sexuálního partnera v 16 - 19 letech?
Zdroj: archiv
 Plavky dolů!
Zdroj:archiv
Na dovolenou létáme ze 70 % letadlem. A většinou i s partnerem. Přejeme si ale něco jiného.
Zdroj:archiv
 Přirozenosti se nemá bránit!
Zdroj:archiv
Přes 50 % pobytů zakoupených v českých cestovních kancelářích je all-inclusive. Služba all-inclusive ovšem nezahrnuje sex na pláži. Přesto si ho leckdo rád dopřeje.
Zdroj:archiv

Výsledky do značné míry odrážejí specifičnost publika rubriky exotika na Novinky.cz, nicméně z podrobnějších anket podobného ražení prováděných v zahraničí vyplývají podobné výsledky. A jak je to u vás? Shodujete se ve vašich odpovědích s většinou?

#facebook#

 
 

Místo

39° 5' 4.002", 18° 33' 23.724"
Rubrika:
Aktivity:

Odpočinek

Autor:
Jan Švestka

Podívejte se na články ze stejných kategorií:

Češi (se) milují (na) dovolené