Cestování > Země > > > Roční dítě procestovalo 32 zemí na 4 kontinentech

Roční dítě procestovalo 32 zemí na 4 kontinentech

To, co většina lidí nezvládne za celý život, má za sebou Rae Weberová už ve věku jednoho roku. Dítě dvou Američanů už vidělo tučňáky i jordánské skalní město Petra.

Rodiče malé Rae milují cestování. Matka Erica říká, že tak jako některé rodiny rádi celý den brouzdají po obchodním domu IKEA, tak oni prostě sednou na letadlo a odletí na víkend někam daleko. Je oblíbená zábava rodiny Weberových.

Nechtěli se jí vzdát ani poté, co se narodila malá Rae. Rodiče nevidí velké rozdíly v cestování sólo a s malým dítětem a dál jezdí na světové pláže, do velkých měst, za historickými i moderními stavbami i do národních parků. Dcera si navíc na časté výlety zvykla a připadají jí přirozené.

Weberovi mají cestování rádi a těžko se určuje, kde mají domov. Potkali se v New Yorku, pak se z pracovních důvodů přestěhovali do Singapuru, následně do jihoafrického Johannesburgu a nyní žijí ve švýcarské Ženevě.

Malá Rae už viděla tučňáky v Jižní Africe, byla i na opačném konci v Afriky v Maroku, dále v Lichtenštejnsku, Ománu, Černé hoře a v dalších 26 zemích světa včetně České republiky.

Místo

Jordánsko
30° 19' 42.9528" N, 35° 26' 39.7032" E

Aktivita: Poznání

Podívejte se na články ze stejných kategorií:

Diskuse

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.