Přejít k hlavnímu obsahu

Konferenční prostory s moderním zázemím

Nároky na vzdělávání se stále zvyšují. Pokud má firma dobře fungovat a obstát v boji s konkurencí, neobejdete se bez pravidelného pořádání školení a vzdělávání různého druhu. Máte na podobné akce dostatečné prostory, anebo už vás poněkud omrzely? Vyzkoušejte zázemí moderního centra s příjemným ubytováním.

Prezentace na vysoké úrovni

Ať už půjde o školení, firemní jednání, prezentaci, výstavu či jinou společenskou událost, záleží na výběru místnosti s dostatečnou kapacitou a se zázemím i pro náročnější klientelu. Konferenční prostory v Praze nabízí multifunkčnost a nechybí ani možnost občerstvení v případě delších i kratších jednání. K samozřejmostem patří poskytnutí WI-FI připojení. Velmi příjemná je i možnost parkování. V hotelu lze využít dvou typů konferenčních center. Velký konferenční sál pojme až osmdesát osob. Dále zde objevíte dva konferenční salonky s kapacitou do třiceti osob. Navíc se dají salonky propojit do velkého sálu.

Boutique hotel v Praze oslní svou originalitou, kdy se klade důraz na propojení designu a funkčnosti jednotlivých pokojů. Útulné prostředí okamžitě navodí příjemnou atmosféru. Stačí vstoupit a upoutá vás třeba fontána a rozmanité květinové dekorace. Bezbariérovost dává možnost přivítat také osoby se zdravotním postižením. Na recepci se lze obrátit během celého dne i noci, tedy 24 hodin denně. V pokoji na vás dýchnou teplé a uklidňující barvy, což podpoří vaši dobrou náladu.

Relaxace formou výletu

Chcete si po nabitém pracovním dni odpočinout a lépe vstřebat nově nabité poznatky? Obraťte se na hotel v Praze Holešovicích, protože díky svému umístění máte v dosahu mnohé zajímavé pražské cíle.  Velice snadno se dostanete do historického centra, do věhlasné zoologické zahrady, do Trojského zámku, botanické zahrady, tropického skleníku Fata Morgana nebo na procházku Stromovkou.

 
 

Místo

Rubrika:
Aktivity:

Autor:
Jan Švestka

Podívejte se na články ze stejných kategorií:

Konferenční prostory s moderním zázemím