Přejít k hlavnímu obsahu

Cestovat. Poznávat zajímavá místa. Sledovat televizní dokumenty. Číst cestopisy. A pak o tom poutavě a čtivě psát.

Takový je koncept portálu Cestovinky, portálu, který si dal za cíl přinášet praktické informace, které se hodí jak protřelým cestovatelům, tak cestovatelům začátečníkům, přinášet aktuality o oblíbených destinacích pro cestování a také svými články o nejzajímavějších místech světa inspirovat k dalším cestám.

Cestovinky jsme po několika měsících příprav spustili v roce 2013 a od té doby zvyšujeme nejen počet článků, ale i množství čtenářů, kteří si nás čtou a které zajímají naše cestovatelské tipy, inspirace a rady.

Máte pocit, že jako cestovatel také máte co říct, že by vaše zážitky z cest mohly spoustu lidí zajímat? A zároveň ve vás třímá trochu talentu na psaní? Ozvěte se nám na mail info@cestovinky.cz!

 

Spolupráce

Nejlepší články o cestování obvykle vznikají na základě osobních zkušeností. My jsme si toho dobře vědomí, a proto přivítáme každého, kdo se rozhodně jít s kůží na trh a publikovat své zážitky z cest, své fotografie, videa, postřehy, rady a tipy – ať už se to týká treku po evropských městech nebo poznávací cest po Jižní Americe.

Nabízíme možnost jak krátkodobé, tak dlouhodobé spolupráce na tvorbě obsahu pro portál Cestovinky.cz. Pokud máte pevný disk plný zajímavých fotek a v hlavě tisíce vzpomínek na vaše cesty, ozvěte se nám na mail info@cestovinky.cz.

 

Reklama

Hledáte vhodný prostor pro inzerci? Ať už v podobě PR článků, bannerů nebo soutěží? Zajímá vás, kolik čtenářů by váš článek oslovil a kolik očí by spatřilo banner na titulní stránce? Kontaktujte nás na mailu info@cestovinky.cz! Ozveme se vám nazpět – ať už s obecnějším návrhem spolupráce, nebo s konkrétní nabídkou.

 

Kontakt

Jste světem protřelý cestovatel, který má svůj cestovatelský deník přeplněný k prasknutí a rád by se o jeho obsah podělil s ostatními? Ozvěte se nám!

Stejně tak jsou kontakty a kontaktní formulář na této stránce určené i pro všechny, které náš web zaujal a kteří by na něj chtěli umístit svou reklamu. A v neposlední řadě je naše mailová adresa info@cestovinky.cz určená pro vaše připomínky, upozornění a přání, která se pojí se stávajícím obsahem.

Provozovatel

 

Aira.media

Aira Communication, s.r.o.

IČO: 24786802

Adresa: Vratislavova 57/1, Vyšehrad, 128 00 Praha

Šéfredaktorka: Mgr. Petra Malá

www.aira.media

 

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.