Blogy

Na samé hranici Bosny a Hercegoviny s Chorvatskem, teče řeka Una.

celý článek

Co si vybavíte, když se před vámi někdo zmíní o Francii?

celý článek

Podle posledních průzkumů evropští turisté starší 65 let mají 20% podíl na všech přenocování občanů EU. Utratí za nákup zahraniční dovolené až o 2 500 Kč více než průměrný český turista.

celý článek

Poslední statistiky cestovních kanceláří ukazují, že v rámci prodejů zájezdů na tzv. first minute se Češi tento rok ve velkém chystají navštívit přímořské destinace.

celý článek

Létat ke Středozemnímu moři je tak trochu nuda. Nemyslíte? Ploužit se sem v autě je pro změnu otrava. O účastnících zájezdu, kteří si na vás brousí zuby v autobuse ani nemluvě!

celý článek

Všichni to známe: plánujeme dovolenou a kvůli co nejvýhodnější ceně a klidnému spaní se vše snažíme objednat předem po internetu.

celý článek

Cestování se stále vyvíjí, přicházejí nové trendy v ubytování, mění se možnosti a nabízené zážitky pro turisty.

celý článek

Nechtějí nás pustit z celní unie, která začala už ve vzdáleném Kyrgyzstánu.

celý článek

Střety letadel s ptactvem patří k běžným jevům v letectví a nebývají důvodem zpoždění letové linky. Cestující se tak včas dostanou tam, kam potřebují.

celý článek

Překračujeme hranice Evropy, už jsme „skoro“ doma. teď jen projet nudnou rovnou Ruskou krajinu, přejet Volhu a dojet do Moskvy. Tam nás čeká divné ubytování a nejhorší muzeum na světě.

celý článek

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.