Přejít k hlavnímu obsahu

O autorovi:

Výkonná ředitelka Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, kde působí od r. 2010. Zajišťuje informační servis pro členy, komunikaci s médii, pořádá kongresy, semináře a další akce, zastupuje Asociaci na národní i evropské úrovni. Je členkou pracovní komise pro destinace, incoming a udržitelnost cestovního ruchu v evropské asociaci ECTAA.

 

Seznam navštívených zemí:

Wish List:

Obrázky v galerii

Tento uživatel zatím není autorem žádné galerie

Všechny články

Tento uživatel zatím není autorem žádného článku.

Všechny blogy

zeměpisná diskriminace - Cestovinky.cz
Jiná země, jiná cena letenky. Evropská komise řeší úpravu řešení zeměpisného blokování

Všichni to známe: plánujeme dovolenou a kvůli co nejvýhodnější ceně a klidnému spaní se vše snažíme objednat předem po internetu. Vidina nejvýhodnější cen nás těší a to, že by člověk ze sousedního státu mohl mít výhodnější ceny nás ani nenapadne. Vítejte ve světe zeměpisné diskriminace.

Prázdná země - cestovinky.cz - Cestovinky.cz
Přeplněné i prázdné země – geopolitická situace EU mění cestovní ruch

Cestování se stále vyvíjí, přicházejí nové trendy v ubytování, mění se možnosti a nabízené zážitky pro turisty. Jednotlivé země podléhají geopolitické situaci v EU, která má za následek změnu počtu návštěv v dovolenkových destinacích. Jaké jsou trendy a co se nyní v oblasti cestovního ruchu děje? 

Zpoždění letu - cestovinky.cz - Cestovinky.cz
Zpoždění letu díky střetu s ptactvem : Mám právo na náhradu vzniklé škody?

Střety letadel s ptactvem patří k běžným jevům v letectví a nebývají důvodem zpoždění letové linky. Cestující se tak včas dostanou tam, kam potřebují. Jak je to ale v případě, kdy letová společnost má značné zpoždění právě díky těmto důvodům? Má cestující právo na náhradu škody?

čekání na letadlo - Cestovinky.cz
Stávky v letectví způsobily za 6 let komplikace za 9,5 miliardy eur. Přichází změna

Zjistit po přistání, že rodiče zapomněli doma Kevina, je ve filmu Sám doma velký problém. Ve skutečnosti se ale na letišti může přihodit něco s dalekosáhlejšími důsledky. Stávky.

platba dovolené kartou - Cestovinky.cz
Dovolené platíme na pobočkách, méně letenek online objednávají jen Slováci a Rumuni

Zatímco s objednáním dovolené online přes CK nemáme problém a děláme to ve 40 % případů, přes internet je platíme jen z 18 %. Mohou za to dobré zkušenosti s placením přímo v cestovní kanceláři a naopak špatné s online platbami na rezervačních portálech.