Cestování > Země > > > Špindlerův Mlýn znamená zábavu pro celou rodinu
Špindlerův Mlýn - panorama zasněžené krajiny
Zdroj: archiv

Špindlerův Mlýn znamená zábavu pro celou rodinu

Zasněžená krajina působí velmi uklidňujícím dojmem. Navíc sníh přináší velkou zábavu pro děti i dospělé. Jezdit na hory patří k populárním zábavám stejně jako objevování přímořských krajin. Co vám brání? Vezměte si několik dní volna a rozjeďte se na místo, kde dokonale ožijete!

Vydejte se na sjezdovku i na běžky

Jak si užít zábavu bez paniky? Zimní dovolená v Krkonoších si umí získat srdce lidí různého věku. Nejznámější středisko zimních sportů v České republice láká na ideální podmínky pro milovníky lyžování. Připraveny jsou jak sjezdové tratě o různé obtížnosti, tak upravované běžkařské stopy s možností obdivovat krásu horské krajiny. Celých pět měsíců můžete sjíždět atraktivní úseky, kde nechybí ani tratě s parametry FIS pro konání závodů evropských pohárů. Jestliže zklame příroda, nastoupí moderní systém umělého zasněžování. Čtyři lanové dráhy se starají o hbitou přepravu zájemců. Každoročně se můžete podívat na průběh významných soutěží ve sjezdovém lyžování a v alpských disciplínách. Co ještě musíte zažít? Doporučujeme zvýšení adrenalinu ve snowboardovém parku, který najdete na Svatém Petru a v Horních Mísečkách. Ostatně snowboard může vyzkoušet každý, protože nechybí ani výuka pro úplné začátečníky. Fungující půjčovna vybavení umožní zapojení do zimních sportů i těm lidem, kteří sem přijeli jen okukovat a původně neplánovali se nijak zapojovat do zimních hrátek.

Příjemné ubytování během dovolené

Ubytování ve Špindlerově Mlýně berte jako ideální řešení pro dovolenou plnou aktivního odpočinku. Pochopitelně nechybí možnost snídaní, obědů a večeří. Záleží zcela na vás, jestli objednáte plnou penzi, polopenzi, anebo nebudete mít zájem o žádné služby. Penzion ve Špindlerově Mlýně má připraveny speciální nabídky na letní i zimní sezóny. Několik minut chůze stačí k tomu, abyste se ocitli u aquaparku, u tenisových kurtů, provazového centra, letní bobové dráhy nebo dětského hřiště.

Místo

Špindlerův Mlýn
Česká republika

Diskuse

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.