Blogy

Létat ke Středozemnímu moři je tak trochu nuda. Nemyslíte? Ploužit se sem v autě je pro změnu otrava. O účastnících zájezdu, kteří si na vás brousí zuby v autobuse ani nemluvě!

celý článek

Všichni to známe: plánujeme dovolenou a kvůli co nejvýhodnější ceně a klidnému spaní se vše snažíme objednat předem po internetu.

celý článek

Cestování se stále vyvíjí, přicházejí nové trendy v ubytování, mění se možnosti a nabízené zážitky pro turisty.

celý článek

Nechtějí nás pustit z celní unie, která začala už ve vzdáleném Kyrgyzstánu.

celý článek

Střety letadel s ptactvem patří k běžným jevům v letectví a nebývají důvodem zpoždění letové linky. Cestující se tak včas dostanou tam, kam potřebují.

celý článek

Překračujeme hranice Evropy, už jsme „skoro“ doma. teď jen projet nudnou rovnou Ruskou krajinu, přejet Volhu a dojet do Moskvy. Tam nás čeká divné ubytování a nejhorší muzeum na světě.

celý článek

Hurá! Auto máme úspěšně spravené a dokonce jedeme dalších 100 km, aniž bychom museli feldu opravovat.

celý článek

Abychom to shrnuli, jsme promrzlí, unavení, 200 kilometrů na všechny strany nic není, je tma a my máme proražená 2 kola a pouze 1 rezervu. Docela pech.

celý článek

Máme to spravedlivě rozdělené - když jeden trpí v nemocnici, tři se baví na svatbě. Ale i na ně dojde. Žádná radost na naší cestě nezůstane nepotrestaná. I Sua se Šmoldou to slíznou.

celý článek

Vyrážíme spát k úplně cizím lidem, které jsme před chvilkou potkali v nemocnici.

celý článek

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.