Cestování > Rádce > Zahraniční pošta

Zahraniční pošta

Přinášíme vám praktické tipy na odesílání pošty ze zahraničí i poradíme, jak malé i velké zásilky do zahraničí naopak  poslat. Přečtěte si články o tom, jak funguje pošta v jednotlivých státech Evropy i dalších zemích celého světa.

Mrkněte také na novou službu Balík do zahraničí, která poskytuje spolehlivý způsob odesílání i přijímání zahraničních zásilek. Zásilku můžete podat osobně anebo si objednáte vyzvednutí kurýrem na vámi zvolené adrese. Náklady na přepravu konkrétní zásilky si spočítejte v kalkulátoru poštovného. Stačí zadat odkud a kam, rozměry balíku a je to.

Následující tabulka uvádí orientační cenu zásilek do nejběžnějších zemí.

Země

Cena

Rakousko

od 399 Kč

Německo

od 480 Kč

Polsko

od 490 Kč

Itálie

od 490 Kč

Anglie

od 499 Kč

Španělsko

od 499 Kč

Francie

od 499 Kč

Spojené státy americké

od 950 Kč

Austrálie

od 950 Kč

Rusko

od 950 Kč

Čína

od 950 Kč

  •  

Žijí vaši přátelé nebo členové rodiny v zahraničí? Posíláte jim často balíky nebo jinou poštu? Potřebujete pro svůj byznys jednoduše přepravovat malé či velké zásilky do jiné země?

celý článek

Alpy, úchvatná jezera nebo romantická města.

celý článek

S řeckou poštou je to docela ošemetné.

celý článek

Tatry, lázně, Bratislava… Jestli se chystáte na Slovensko, což už je dnes zahraničí a místy i exotika, určitě vás zajímá, za jaké ceny se dá poslat pohled nebo balíček se suvenýry, s nimiž se

celý článek

Chystáte se na dovolenou do USA a chcete odsud svým blízkým poslat pohled nebo balíček tak, aby dorazil dříve než vy? A kolik to vůbec stojí? Čtěte následující řádky a dozvíte se.

celý článek

Chcete z Islandu pozdravit rodinu nebo své známé? Pak si s tím příliš nelámejte hlavu. Islanďané se umí spojit se světem, když chtějí.

celý článek
  •  

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.