Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší kempy v ČR s dětmi. Tady bude dovolená bavit celou rodinu

Pokud chcete mít jistotu, že vám nic nepřekazí dovolenkové plány, zřejmě plánujete dovolenou v Česku. A pokud dáváte přednost kempům před drahými hotely, jste na správném místě. Máme pro vás 7 nejlepších rodinných kempů v ČR.

1. Autokemp Merkur Pasohlávky

Obecně o kempu: Uzavřený areál kempu se dvěma vodními lagunami se rozkládá na břehu horní Novomlýnské nádrže. Součástí kempu jsou písčito-travnaté pláže s pozvolnými vstupy do vody, což ocení zejména rodiny s menšími dětmi anebo hůře pohyblivé osoby. Kemp se navíc nachází v těsné blízkosti Aqualandu Moravia.
Kde ho najdete:  Pasohlávky 114 E, 691 22 Pasohlávky
Ubytování: Kemp nabízí několik možností ubytování v chatkách, bungalovech, stanech, apartmánech, obytných buňkách, týpí a boxech. Apartmány, chatky a bungalovy jsou vybaveny menší kuchyňskou, posezením, vlastním sociálním zařízením a menší terasou nebo balkonem.
Vybavení: V kempu najdete nespočet stánků a restaurací, agility hřiště, pláž vyhrazenou pro nudisty a naturisty, školu a půjčovnu windsurfingu, motorových člunů a šlapadel, letní kino, workoutové hřiště, vzduchové trampolíny, vodní skákadla, minigolf, paintballové a beachvolejbalové hřiště, dětské hřiště, tobogán a mnoho dalšího.
Ceny: od 180 Kč/noc/dospělá osoba

Autokemp Merkur v Pasohlávkách
ATC Merkur se nachází v těsné blízkosti vyhlášeného vodního světa Aqualand Moravia.
Zdroj:
www.kemp-merkur.cz

2. Kemp a chaty Stříbrný rybník

Obecně o kempu: Autokemp Stříbrný rybník se nachází u největšího z rybníků rozprostřených v okolí města Hradce Králové. Pokud dáváte přednost klidné dovolené uprostřed panenské přírody, pak je Stříbrný rybník ideál. Součástí areálu je taky krytá nuda pláž.
Kde ho najdete: Malšova Lhota, 500 09 Hradec Králové
Ubytování: Ubytování je možné v chatkách, mobilních domech, stanech, karavanech, obytných přívěsech, apartmánech nebo klasických pokojích.
Vybavení: V areálu najdete vybavenou kuchyňku, společenskou místnost, dětské hřiště, ohniště, sprchy s teplou vodou, základnu vodních sportů volejbalové a nohejbalové hřiště, hřiště pro stolní tenis, adrenalinový park, pétanque, lanové centrum, trampolíny i diskotéku.
Ceny: od 120 Kč/noc/dospělá osoba

Stříbrný rybník
Oblíbený kemp Stříbrný rybník je ideální pro návštěvu rodin s dětmi.
Zdroj:
www.stribrny-rybnik.cz

3. Camp Bítov, Vranovská přehrada

Obecně o kempu: Ne nadarmo se kempu Bítov přezdívá „Moravský Jadran“. Kemp obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve sto metrů hlubokém údolí, které obklopují listnaté lesy. 
Kde ho najdete: Camp Bítov, 671 10 Bítov
Ubytování: Ubytování je možné v chatkách, stanech, karavanech nebo apartmánech.
Vybavení: Kemp je bezbariérový, takže je vhodný také pro vozíčkáře nebo hůře pohyblivé osoby. Najdete tady vybavenou kuchyni, společenskou místnost, prádelnu, dětské hřiště, ohniště, sprchy s teplou vodou, nespočet koupacích možností, parkoviště, nohejbalové a volejbalové hřiště, hřiště pro stolní tenis, trampolíny, půjčovnu sportovních potřeb, obchod s potravinami, restaurace, bufety, jídelnu a mnoho dalšího.
Ceny: od 105 Kč/noc/dospělá osoba

Camp Bítov u Vranovské přehrady
Kemp Bítov nabízí široké využití pro rodiny s dětmi.
Zdroj:
www.camp-bitov.cz/

4. Autocamp Sedmihorky

Obecně o kempu: Jeden z nejluxusnějších kempů v České republice najdete v srdci Českého Ráje. Kemp se může pochlubit několika cenami, mezi nimiž se nachází i ocenění v podobě nejlepšího kempu pro rodiny s dětmi. Jedná se o luxusní čtyřhvězdičkový areál, kde je kladen důraz na maximální vyžití pro rodiny s dětmi i respektovaný noční klid.
Kde ho najdete: Autocamp Sedmihorky 72, 511 01 Turnov
Ubytování: Čtyřhvězdičkový areál nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách.
Vybavení: Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště, farma s domácími zvířaty, nespočet restaurací a kiosků, tenisové hřiště a hřiště na volejbal a fotbal, stolní tenis i pétanque. V kempu jsou pořádány animační programy pro děti. Jejich rodiče si mohou odpočinout u vody anebo na masážích.
Ceny: Od 125 Kč/noc/dospělá osoba

Autocamp Sedmihorky v Českém Ráji.
Autocamp Sedmihorky patří mezi nejlépe hodnocené kempy Česka.
Zdroj:
www.campsedmihorky.cz

5. CAMP DOLCE

Obecně o kempu: Celoročně otevřený kemp Dolce najdete uprostřed poklidné přírody, na úpatí hor Krkonoš, nedaleko města Trutnova. Součástí kempu je rekreační nádrž s travnatou pláží, která doslova vybízí k odpočinku. Kemp se může pochlubit několika oceněními.
Kde ho najdete: Do Dolců 37, 541 01 Trutnov
Ubytování: Ubytování je možné ve zděných rekreačních domcích, dřevěných chatkách a nově také v mobilních domcích. K dispozici jsou také rodinné stany k pronájmu anebo možnost zapůjčení či ubytování ve zdejším karavanu.
Vybavení: Nedílnou součástí kempu Dolce je rekreační nádrž s travnatou pláží, rybník pro sportovní rybolov, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením, dětská hřiště, sportovní areál, tenisový kurt, hřiště pro míčové sporty, nohejbalový kurt, minigolf, stolní tenis, skákací hrad, badminton, pétanque nebo trampolína.
Ceny: Od 90 Kč/noc/dospělá osoba

CAMP DOLCE nedaleko Trutnova
CAMP DOLCE získal v roce 2018 ocenění „Nejlepší kemp pro karavanisty“.
Zdroj:
http://www.kemp-dolce.cz/

6. Koupaliště a kemp Pecka

Obecně o kempu: Menší rodinný kemp nacházející se v malebné krajině Podkrkonoší nabízí nespočet aktivit a atrakcí pro celou rodinu. Areál je postaven na místě, kde se již od počátku 20. století nacházela tzv. plovárna Prachovník.
Kde ho najdete:  Koupaliště a kemp Pecka, Pecka 60, 507 82 Pecka
Ubytování: Ubytování je možné v chatkách, stanech, apartmánech a karavanech.
Vybavení: V areálu se nachází několik dětských hřišť, na kterých naleznete prolézačky, pískoviště, skluzavky a další herní prvky. Největším lákadlem pro děti jsou 2 maxi trampolíny. Kromě toho zde najdete také antukové hřiště a hřiště pro plážový volejbal. Samozřejmostí je několik restaurací a kiosků.
Ceny: od 100 Kč/noc/dospělá osoba

Kemp Pecka
Menší rodinný kemp nacházející se v Podkrkonoší
Zdroj:
www.dokempu.cz

7. Camping Vranovská pláž

Obecně o kempu: Kemp najdete v nádherné lokalitě Jižní Moravy přímo na břehu Vranovské přehrady. Vranovská přehrada je jednou z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice. Užít si tady můžete cykloturistiku, adrenalinové zážitky, rekreaci, památky i mnohačetné výlety do přírody.
Kde ho najdete: Vranovská přehrada - pláž, Šumná 671 02
Ubytování: Ubytovat se můžete v chatkách, stanech, apartmánech, mobilních domech, obytných přívěsech, karavanech a penzionu.
Vybavení: Součástí areálu jsou pravidelně pořádané animační programy pro děti různých věkových kategorií. Najdete tu i dětské herny a venkovní dětská hřiště. Pro děti je k dispozici výtvarná dílnička, lanový park, loutkové divadlo, letní kino, speciální adrenalinová houpačka nebo půjčovna loděk a člunů.
Ceny: od 160 Kč/noc/dospělá osoba

Nevybrali jste si? Máme pro Vás další tipy na ubytování!

Vranovská pláž
Kemp najdete v nádherné lokalitě Jižní Moravy přímo na břehu Vranovské přehrady, které patří mezi nejčistší přehrady ČR.
Zdroj:
www.vranovska-plaz.cz

 
 

Místo

48° 53' 59.3988", 16° 34' 8.6412"
Rubrika:
Aktivity:

Dobrodružství

Autor:
Vendula Flassig Vrablová

Podívejte se na články ze stejných kategorií:

Nejlepší kempy v ČR s dětmi. Tady bude dovolená bavit celou rodinu