Přejít k hlavnímu obsahu

O autorovi:

ESO travel patří k největším českým cestovním kancelářím. Pravidelně sbírá prestižní ocenění za zájezdy do Asie a Ameriky, specializuje se na cestování za exotikou. Její vlajkovou lodí je každoroční Cesta kolem světa soukromým letadlem.

Seznam navštívených zemí:

Wish List:

Obrázky v galerii

Tento uživatel zatím není autorem žádné galerie

Všechny články

Sněžné hory nefritového draka a palác rodiny Mu, Lijang, Čína - Cestovinky.cz - Cestovinky.cz
Historické stavby
Cena poznávacího zájezdu do Číny s cestovkou a na vlastní pěst. Jaký je rozdíl?

Rádi byste se podívali do nádherné a pestré Číny, do země velkolepých památek i bohaté historie? Pak jistě tápete nad tím, zda si můžete troufnout vydat se na vlastní pěst, nebo byste měli jet raději s cestovní kanceláří, která se o vše postará.

Všechny blogy

Bílý dům ve Washingtonu, D. C. - Cestovinky.cz
Víte, kdo dělal kata? V muzeu amerických prezidentů se dozvíte leccos

Drby. Ty se v málokterém muzeu dozvíte. Drby o amerických prezidentech, to už jsou klepy, které se dotýkají mezinárodní politiky. I ty se můžete dozvědět v Bransonu ve státě Missouri v Muzeu amerických prezidentů.

Marseille, lodičky v přístavišti. - Cestovinky.cz
Odsud se pluje za exotikou. Poznejte Marseille, město luxusních jachet a romantiky

Romantický příběh o hraběti Monte Christo začíná právě tady, v největším městě Francie. Dříve od zdejších břehů odrážely koráby na cesty za dobrodružstvím, dnes odsud vyplouvají obří třísetmetrové lodě mířící na Seychely nabo na Maledivy.

Azurové nebe a moře na Capri - Cestovinky.cz
Nejkrásnější italské ostrovy: Ten Jamese Bonda jasně vede!

Má ale převelice těžkou konkurenci – jedinečný hotel na úpatí útesu s neuvěřitelným romantickým výhledem či tajuplnou jeskyní s hlavou Boha. Podívejme se na to nejlepší z italského Středomoří: nádherné ostrovy Capri, Ischia, Sardinie a Sicílie.

Jednu z perel Costa del Sol, město Malaga, najdeme nedaleko Estepony. - Cestovinky.cz
Letní slunce rozpaluje pláže 300 dní v roce. Vítejte ve španělském Costa del Sol

Dovolená ve Španělsku je velmi populární. Aby ne, není to daleko, navíc atmosféra drsné koridy, romantiky rybářských vesnic a čistota pláží oceněných Modrou vlajkou slibují opravdu vydařenou relaxaci. A navíc, délka slunečního svitu na plážích Costa del Sol přesahuje 300 dnů v roce, což v Evropě není ani trochu obvyklé. Připravte se na opalovací maraton!

obrazek
Na plážích Mayské rivéry si lidé užívají koupání pod pyramidami

Tajemné krvavé rituály na jedné straně, křupavá tortilla, stříbrná tequila a zlaté pláže na straně druhé. Na Mayské riviéře v mexickém Tulum najdeme obojí vedle sebe. Pod pyramidami pozůstatky starověkých indiánských kultur se táhnou kilometry nádherných pláží, na kterých si lidé užívají opalování a pozorování obřích mořských želv.