Přejít k hlavnímu obsahu

Pojištění

Nepovedená dovolená se může bez cestovního pojištění pořádně prodražit. Víte, jak ho vybrat a neplatit zbytečně moc? Zajímá vás, kolik cizince stojí zdravotní péče v USA? Nahlédněte na články, které vám problematiku cestovního pojištění do zahraničí osvětlí!

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

cestovní pojištění - Cestovinky.cz
Praktický rádce
5 největších chyb týkajících se cestovního pojištění
Z dovolené by si člověk měl dovézt co možná největší množství zážitků a nikoli dluhy. Bohužel se tak ale v mnohých případech nestává. Prakticky vždy se jedná o situaci týkající se cestovního pojištění.
Pojištění na cesty - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Jak postupovat při nehodě v zahraničí? Nejčastější otázky
Strávit dovolenou u lékaře, nebo bez základního vybavení a vrátit se domů bez jakkoli náhrady? Noční můra pravděpodobně většiny z nás.
Vždy ve střehu - Cestovinky.cz
Praktický rádce
5 věcí, na které si dát pozor na dovolené v zahraničí
Na dovolené chceme všechno hodit za hlavu a jen si užívat. I v době odpočinku si ale musíme dávat pozor na spoustu věcí, aby se z ní nestala noční můra. Co bychom si měli ohlídat?
obrazek
Praktický rádce
Cestujete do USA? Pojištění si určitě zařiďte!
Připojistit se na dobu cestování je jednoznačně rozumné. Nikdy totiž nevíme, co se může přihodit, často ani netušíme, jak drahá je v zahraničí lékařská pomoc.
mladý pár cestovní pojištění - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Cestovní pojištění. Na co se zaměřit při výběru?
Cestovní pojištění není radno podceňovat. V zahraničí vás totiž mohou potkat různé komplikace, jejichž řešení může nakonec vyjít na nemalé finanční částky. Proto se před cestou náležitě připravte…