Cestování > Rádce > Pojištění

Pojištění

Nepovedená dovolená se může bez cestovního pojištění pořádně prodražit. Víte, jak ho vybrat a neplatit zbytečně moc? Zajímá vás, kolik cizince stojí zdravotní péče v USA? Nahlédněte na články, které vám problematiku cestovního pojištění do zahraničí osvětlí!

  •  

Z dovolené by si člověk měl dovézt co možná největší množství zážitků a nikoli dluhy. Bohužel se tak ale v mnohých případech nestává.

celý článek

Strávit dovolenou u lékaře, nebo bez základního vybavení a vrátit se domů bez jakkoli náhrady? Noční můra pravděpodobně většiny z nás.

celý článek

Na dovolené chceme všechno hodit za hlavu a jen si užívat. I v době odpočinku si ale musíme dávat pozor na spoustu věcí, aby se z ní nestala noční můra. Co bychom si měli ohlídat?

celý článek

Připojistit se na dobu cestování je jednoznačně rozumné. Nikdy totiž nevíme, co se může přihodit, často ani netušíme, jak drahá je v zahraničí lékařská pomoc.

celý článek

Cestovní pojištění není radno podceňovat. V zahraničí vás totiž mohou potkat různé komplikace, jejichž řešení může nakonec vyjít na nemalé finanční částky.

celý článek
  •  

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.