Přejít k hlavnímu obsahu

Pojištění

Nepovedená dovolená se může bez cestovního pojištění pořádně prodražit. Víte, jak ho vybrat a neplatit zbytečně moc? Zajímá vás, kolik cizince stojí zdravotní péče v USA? Nahlédněte na články, které vám problematiku cestovního pojištění do zahraničí osvětlí!

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

alpské dobrodružství PR
Praktický rádce
Alpské dobrodružství: Průzkum úchvatných panoramat v nejvyšších horách Evropy
Alpy nejsou jen o lyžování. Nejvyšší evropské pohoří v létě ukrývá divokou a nádhernou přírodu, kterou stojí za to prozkoumat pěšky i na kole. A na dva možná úplně nejvyhlášenější traily vás v tomto článku pozveme.
Autem na evropské hory PR
Praktický rádce
Autem na evropské hory: platí české povinné ručení?
Zimní měsíce přímo vybízí k návštěvě hor a tisíce nadšených milovníků bílé stopy každoročně vydává. V posledních letech už to také nejsou jen české vrcholy, ale stoupá obliba i těch evropských.
životní pojištění u neposedného dítěte
Praktický rádce
Jak může pomoci životní pojištění u neposedného dítěte na dovolené?
Víte o tom, že i malým dětem můžete sjednat životní pojištění? Jde o dobré rozhodnutí, které se vám a vašemu potomkovi může hodit prakticky kdykoliv – zejména, když to nejméně čekáte. Pomoci ale může i na dovolené.
cestování na východ PR
Praktický rádce
Tajemství východu: Objevování starověkých měst a moderních metropolí
Východ vždy fascinoval cestovatele z celého světa. Je to region plný kontrastů, kde se setkává minulost a současnost, tradiční a moderní. 
zelená karta PR
Praktický rádce
Zelená karta už nebude v ČR nutná. Ale jak v cizině?
Zelená karta, coby potvrzení o povinném ručení, nás provázela desítky let. Po většinu své historie byla opravdu zelenou: vytisknutou na zeleném papíru. Později jsme ji mohli tisknout sami doma, na papír bílý.
celoroční cestovní pojištění PR
Praktický rádce
Vyplatí se celoroční cestovní pojištění?
Asi víte, že cestovní pojištění byste měli mít uzavřené před každou cestou do zahraničí, abyste předešli celkým výdajům za léčebné výlohy v cizině. Cestujete často a rádi byste ušetřili čas i peníze?
cestovní pojištění do Řecka PR
Praktický rádce
Jaké potřebujete cestovní pojištění do Řecka?
Řecko je oblíbenou dovolenkovou destinací, a to nejen kvůli možnosti koupání ve Středozemním moři, nýbrž i díky prastarým památkám, které stojí za to vidět.
výhody sjednání pojištění po internetu PR
Praktický rádce
Jaké jsou výhody sjednání pojištění po internetu? Nesporné. A není jich málo
V dnešní hektické době digitalizace a neustálého technologického pokroku se stále více služeb stěhuje do online prostoru. Jednou z nich je i pojištění a možnost jeho sjednávání po internetu. Co z toho plyne pro zákazníky?
Nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění PR
Praktický rádce
Nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění
Zima je v plném proudu, zdá se, že se konečně dočkáme i pořádné sněhové nadílky. Původně jste sice na hory nechtěli, ale teď máte pocit, že tohle počasí a pro lyžaře příznivé podmínky, je třeba využít naplno?
výměnný pobyt
Praktický rádce
Výhody a úskalí výměnných pobytů studentů v zahraničí
Výměnný pobyt může být cennou a velmi zajímavou zkušeností. Mimo to, že se člověk naučí nový jazyk, získá také nové přátelé a životní zkušenosti, více samostatnosti. Pozná také zvyky lidí žijících v jiné zemi, kultuře.