Přejít k hlavnímu obsahu

Doprava na dovolenou dokáže zkazit dojem i ze sebelepšího odpočinku, když je špatná. Poradíme vám, jak se vypořádat s přesunem, ať už se snažíte přežít cestování v autem s dětmi, nebo se chystáte na vlastní premiéru v letecké dopravě. Nezapomínáme ani na praktické informace typu „parkování u letiště“ nebo „internet v zahraničí“.

Základní problém při cestování jakéhokoliv typu je, kam večer složíte hlavu. Máme pro vás tipy na ubytování při cestování s co nejnižšími náklady, ale i na luxusní hotely a lázeňské komplexy, které vás naopak rozmazlí velkým komfortem a kvalitou a šíří nabízených služeb.

 

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Explorio
Praktický rádce
Explorio.cz: Vyberte si pohodlně zajímavý pobyt s dětmi
Dovolená s dětmi bývá kouzelná. Možná namítnete, že caparti sice zlobí, ale i přesto mají neočekávaná nápady a vtipné hlášky. Je pouze na nás dospělých, jak pobyt dokážeme zorganizovat.
Hotel u Štrbského plesa
Praktický rádce
Víte, jak si užít parádní zimu na Slovensku?
Slovensko je pro Čechy ideální dovolenkovou destinací. Krásné hory a příroda, stejné ceny a navíc má člověk jistotu, že se zde za každých okolností domluví. Zkuste si dovolenou na Slovensku zažít i vy!
Pension Karolína - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Špindlerově Mlýně
Za krásnou jarní nebo letní dovolenou plnou zážitků se nutně nemusíte vypravovat do zahraničí. I v České republice najdete mnoho krásných míst. Špindlerův Mlýn obklopený malebnou krkonošskou přírodou mezi tato místa bezesporu patří.
Equitana Hotel Resort sauna - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Úplně vypnout, jen relaxovat při wellness pobytu. Kde? V Martinicích!
Představte si klidné místo stranou civilizace, které ze všech stran obklopují rybníky a za nimi lesy. Zní to jako pohádka, ale nedaleko Příbrami jedno takové zákoutí najdete. A je v něm wellness resort!
Hotel Zvon Budějovice - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Českých Budějovicích
Máte namířeno do Českých Budějovic? Tzv. „Budějice“ se nachází na soutoku Vltavy a Malše a jsou bezpochyby nádherné město plné památek pro turisty. 
Děti barví vejce na Velikonoce - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Užijte si Velikonoce netradičně u našich německých a rakouských sousedů
Čtyři dny volna je potřeba si náležitě užít. A kdy jindy si je můžete beztrestně vychutnat než na Velikonoce?
couchsurfing
Praktický rádce
Rok 2020: konec Couchsurfingu?
Pandemie koronaviru otřásla základy nejen cestovních kanceláří, ale i cestovatelských komunit. Nejznámější z nich, Couchsurfing.com, je dokonce ohrožen natolik, že management organizace členství na webu zpoplatnil.
Otec a dítě u orloje
Praktický rádce
Netradiční dovolená v ČR: házejte kostkou nebo se ubytujte na stromě
Přemýšlíte, jak strávit letošní prázdniny nebo vytouženou dovolenou? Toužíte po netradičních zážitcích a polehávání u bazénu není nic pro vás?
Thajsko - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Vydejte se poznávat krásy Thajska třeba pomocí last minute
Exotika může nabývat nejrůznějších podob. Někdo se spokojí s dovolenou v Řecku, jiný si chce dopřát opravdových dálek se vším všudy.
Barbados - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Sezóna first minute je tu. Jak vybrat vhodný zájezd
Letní dovolenou určitě není radno v žádném případě podceňovat.