Přejít k hlavnímu obsahu

Doprava na dovolenou dokáže zkazit dojem i ze sebelepšího odpočinku, když je špatná. Poradíme vám, jak se vypořádat s přesunem, ať už se snažíte přežít cestování v autem s dětmi, nebo se chystáte na vlastní premiéru v letecké dopravě. Nezapomínáme ani na praktické informace typu „parkování u letiště“ nebo „internet v zahraničí“.

Základní problém při cestování jakéhokoliv typu je, kam večer složíte hlavu. Máme pro vás tipy na ubytování při cestování s co nejnižšími náklady, ale i na luxusní hotely a lázeňské komplexy, které vás naopak rozmazlí velkým komfortem a kvalitou a šíří nabízených služeb.

 

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Explorio
Praktický rádce
Explorio.cz: Vyberte si pohodlně zajímavý pobyt s dětmi
Dovolená s dětmi bývá kouzelná. Možná namítnete, že caparti sice zlobí, ale i přesto mají neočekávaná nápady a vtipné hlášky. Je pouze na nás dospělých, jak pobyt dokážeme zorganizovat.
Hotel u Štrbského plesa
Praktický rádce
Víte, jak si užít parádní zimu na Slovensku?
Slovensko je pro Čechy ideální dovolenkovou destinací. Krásné hory a příroda, stejné ceny a navíc má člověk jistotu, že se zde za každých okolností domluví. Zkuste si dovolenou na Slovensku zažít i vy!
Pension Karolína - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Špindlerově Mlýně
Za krásnou jarní nebo letní dovolenou plnou zážitků se nutně nemusíte vypravovat do zahraničí. I v České republice najdete mnoho krásných míst. Špindlerův Mlýn obklopený malebnou krkonošskou přírodou mezi tato místa bezesporu patří.
Equitana Hotel Resort sauna - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Úplně vypnout, jen relaxovat při wellness pobytu. Kde? V Martinicích!
Představte si klidné místo stranou civilizace, které ze všech stran obklopují rybníky a za nimi lesy. Zní to jako pohádka, ale nedaleko Příbrami jedno takové zákoutí najdete. A je v něm wellness resort!
Hotel Zvon Budějovice - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Českých Budějovicích
Máte namířeno do Českých Budějovic? Tzv. „Budějice“ se nachází na soutoku Vltavy a Malše a jsou bezpochyby nádherné město plné památek pro turisty. 
Děti barví vejce na Velikonoce - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Užijte si Velikonoce netradičně u našich německých a rakouských sousedů
Čtyři dny volna je potřeba si náležitě užít. A kdy jindy si je můžete beztrestně vychutnat než na Velikonoce?
nejlepší kempy na Slovensku
Praktický rádce
Nejlepší kempy na Slovensku: Dostane vás tady jedinečná atmosféra i vybavení na úrovni
Plánujete dovolenou na Slovensku a chcete si užít pohodové kempování v prakticky zařízených kempech, kde se zabaví velcí i malí? Máme pro tipy na místa, kam se budete rádi vracet.
Hotely pro dospělé
Praktický rádce
TOP adults friendly hotely v Česku, kde není pro stres a malé děti místo
Adults only hotely nejsou ve světě žádnou novinkou. Užít si pár dnů nebo týdnů bez všudypřítomného štěbetání dětiček považují v zahraničí za naprosto normální.
Pár v hotelovém pokoji
Praktický rádce
TOP adults only hotely ve světě: Vyrazte na dovolenou bez dětí a poznejte místa jako z pohádky
Rozhodli jste se naplánovat letošní dovolenou bez dětí? Máme pro vás několik TOP tipů na hotely, kde není pro dětský pláč a křik místo.
Ubytovny Praha
Praktický rádce
Nenechte si ujít kouzlo podzimní Prahy a ubytujte se zde na jednu noc
Praha láká své návštěvníky do turisticky zajímavé oblasti po celý rok. Léto probíhá ve znamení venkovních koncertů, procházení se po nábřeží Vltavy či plavbě na lodi.