Přejít k hlavnímu obsahu

Doprava na dovolenou dokáže zkazit dojem i ze sebelepšího odpočinku, když je špatná. Poradíme vám, jak se vypořádat s přesunem, ať už se snažíte přežít cestování v autem s dětmi, nebo se chystáte na vlastní premiéru v letecké dopravě. Nezapomínáme ani na praktické informace typu „parkování u letiště“ nebo „internet v zahraničí“.

Základní problém při cestování jakéhokoliv typu je, kam večer složíte hlavu. Máme pro vás tipy na ubytování při cestování s co nejnižšími náklady, ale i na luxusní hotely a lázeňské komplexy, které vás naopak rozmazlí velkým komfortem a kvalitou a šíří nabízených služeb.

 

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Explorio
Praktický rádce
Explorio.cz: Vyberte si pohodlně zajímavý pobyt s dětmi
Dovolená s dětmi bývá kouzelná. Možná namítnete, že caparti sice zlobí, ale i přesto mají neočekávaná nápady a vtipné hlášky. Je pouze na nás dospělých, jak pobyt dokážeme zorganizovat.
Hotel u Štrbského plesa
Praktický rádce
Víte, jak si užít parádní zimu na Slovensku?
Slovensko je pro Čechy ideální dovolenkovou destinací. Krásné hory a příroda, stejné ceny a navíc má člověk jistotu, že se zde za každých okolností domluví. Zkuste si dovolenou na Slovensku zažít i vy!
Pension Karolína - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Špindlerově Mlýně
Za krásnou jarní nebo letní dovolenou plnou zážitků se nutně nemusíte vypravovat do zahraničí. I v České republice najdete mnoho krásných míst. Špindlerův Mlýn obklopený malebnou krkonošskou přírodou mezi tato místa bezesporu patří.
Equitana Hotel Resort sauna - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Úplně vypnout, jen relaxovat při wellness pobytu. Kde? V Martinicích!
Představte si klidné místo stranou civilizace, které ze všech stran obklopují rybníky a za nimi lesy. Zní to jako pohádka, ale nedaleko Příbrami jedno takové zákoutí najdete. A je v něm wellness resort!
Hotel Zvon Budějovice - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Českých Budějovicích
Máte namířeno do Českých Budějovic? Tzv. „Budějice“ se nachází na soutoku Vltavy a Malše a jsou bezpochyby nádherné město plné památek pro turisty. 
Děti barví vejce na Velikonoce - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Užijte si Velikonoce netradičně u našich německých a rakouských sousedů
Čtyři dny volna je potřeba si náležitě užít. A kdy jindy si je můžete beztrestně vychutnat než na Velikonoce?
Vyhlídka z Dubrovníku
Praktický rádce
Domek u moře za cenu bytu? Vlastnit nemovitost v zahraničí můžete už od jednoho eura
Asi nikdo se během chladných dnů neubrání fantaziím, které ho přenesou do maličkaté vilky u moře s výhledem na nekonečnou mořskou hladinu.
co je house sitting
Praktický rádce
Fenomén house sitting: vsaďte na něj, jestli chcete na dovolené ušetřit za ubytování
Komu by se nehodilo ušetřit nějakou tu korunu, a přitom se podívat po republice, Evropě nebo klidně světě? S house sittingem se vám to může podařit.
Dovolená pod stanem
Praktický rádce
Vyrazili jsme na dovolenou do oblíbeného kempu: Čekalo nás pivo za 65 Kč a tři dny pod stanem za „trojku“
Dovolená v kempech stále táhne. Sami jsme se o tom přesvědčili v polovině července, kdy jsme vyrazili do oblíbeného kempu na jižní Moravě. I přes vysoké ceny tady bylo „narváno“.
nejlepší kempy na Slovensku
Praktický rádce
Nejlepší kempy na Slovensku: Dostane vás tady jedinečná atmosféra i vybavení na úrovni
Plánujete dovolenou na Slovensku a chcete si užít pohodové kempování v prakticky zařízených kempech, kde se zabaví velcí i malí? Máme pro tipy na místa, kam se budete rádi vracet.