Přejít k hlavnímu obsahu

Doprava na dovolenou dokáže zkazit dojem i ze sebelepšího odpočinku, když je špatná. Poradíme vám, jak se vypořádat s přesunem, ať už se snažíte přežít cestování v autem s dětmi, nebo se chystáte na vlastní premiéru v letecké dopravě. Nezapomínáme ani na praktické informace typu „parkování u letiště“ nebo „internet v zahraničí“.

Základní problém při cestování jakéhokoliv typu je, kam večer složíte hlavu. Máme pro vás tipy na ubytování při cestování s co nejnižšími náklady, ale i na luxusní hotely a lázeňské komplexy, které vás naopak rozmazlí velkým komfortem a kvalitou a šíří nabízených služeb.

 

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Explorio
Praktický rádce
Explorio.cz: Vyberte si pohodlně zajímavý pobyt s dětmi
Dovolená s dětmi bývá kouzelná. Možná namítnete, že caparti sice zlobí, ale i přesto mají neočekávaná nápady a vtipné hlášky. Je pouze na nás dospělých, jak pobyt dokážeme zorganizovat.
Hotel u Štrbského plesa
Praktický rádce
Víte, jak si užít parádní zimu na Slovensku?
Slovensko je pro Čechy ideální dovolenkovou destinací. Krásné hory a příroda, stejné ceny a navíc má člověk jistotu, že se zde za každých okolností domluví. Zkuste si dovolenou na Slovensku zažít i vy!
Pension Karolína - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Špindlerově Mlýně
Za krásnou jarní nebo letní dovolenou plnou zážitků se nutně nemusíte vypravovat do zahraničí. I v České republice najdete mnoho krásných míst. Špindlerův Mlýn obklopený malebnou krkonošskou přírodou mezi tato místa bezesporu patří.
Equitana Hotel Resort sauna - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Úplně vypnout, jen relaxovat při wellness pobytu. Kde? V Martinicích!
Představte si klidné místo stranou civilizace, které ze všech stran obklopují rybníky a za nimi lesy. Zní to jako pohádka, ale nedaleko Příbrami jedno takové zákoutí najdete. A je v něm wellness resort!
Hotel Zvon Budějovice - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Dovolená v Českých Budějovicích
Máte namířeno do Českých Budějovic? Tzv. „Budějice“ se nachází na soutoku Vltavy a Malše a jsou bezpochyby nádherné město plné památek pro turisty. 
Děti barví vejce na Velikonoce - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Užijte si Velikonoce netradičně u našich německých a rakouských sousedů
Čtyři dny volna je potřeba si náležitě užít. A kdy jindy si je můžete beztrestně vychutnat než na Velikonoce?
Otec a dítě u orloje
Praktický rádce
Netradiční dovolená v ČR: házejte kostkou nebo se ubytujte na stromě
Přemýšlíte, jak strávit letošní prázdniny nebo vytouženou dovolenou? Toužíte po netradičních zážitcích a polehávání u bazénu není nic pro vás?
Thajsko - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Vydejte se poznávat krásy Thajska třeba pomocí last minute
Exotika může nabývat nejrůznějších podob. Někdo se spokojí s dovolenou v Řecku, jiný si chce dopřát opravdových dálek se vším všudy.
Barbados - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Sezóna first minute je tu. Jak vybrat vhodný zájezd
Letní dovolenou určitě není radno v žádném případě podceňovat.
výhled na moře - Cestovinky.cz
Praktický rádce, Ubytování
Jak vybrat nejlepší hotel? Kromě ceny se soustřeďte na recenze
Plánujete vycestovat za lyžováním do Alp? Chystáte se na dovolenou do exotických zemí? Nebo byste rádi navštívili zahraniční města a poznali jejich atmosféru?