Cestování > Rádce > Doprava

Doprava

Doprava na dovolenou dokáže zkazit dojem i ze sebelepšího odpočinku, když je špatná. Poradíme vám, jak se vypořádat s přesunem, ať už se snažíte přežít cestování v autem s dětmi, nebo se chystáte na vlastní premiéru v letecké dopravě. Nezapomínáme ani na praktické informace typu „parkování u letiště“ nebo „internet v zahraničí“.

  •  

Letecká cesta do zahraničí bývá nerozlučně spjata s přesunem na letiště. Někteří volí běžné MHD nebo taxi službu, mnozí z nás však dají přednost pohodlí svého automobilu

celý článek

Podle serveru Webmd.com postihne krevní sraženina až 350 000 Američanů ročně. Z nich každý 10. má závažné komplikace.

celý článek

Asi nikoho nepřekvapí informace o tom, že létání je nejbezpečnějším způsobem přepravy z výchozího bodu A, do cílového bodu B.

celý článek

Cestování je radost. Jak ale udělat radost sobě i svým malým ratolestem během několikahodinového letu?

celý článek

Zatímco do roku 2012 Češi (a nejen oni) rádi využívali možnosti dopravit se z Prahy na Island přímo a rychle, od roku 2012 až dosud čekal na všechny cestující přestup, nejčastěji v Berlín

celý článek

Při cestách do zahraničí se na letištích někdy potřebujeme připojit k internetu, ať už nás k tomu nutí pracovní povinnosti, nebo jen potřeba se zabavit při čekání na letadlo.

celý článek

Kope vám zezadu do sedačky, při tom hlasitě telefonuje a rozhodně nepoužívá doedorant. Takového „sympaťáka“ už na cestách potkal každý.

celý článek

Nemůžete se dočkat dovolené, kterou už máte zařízenou, ale tápete nad tím, jak se dostanete na letiště a z něj zase zpátky domů?

celý článek

Syn kope řidiči do sedačky, dcera křičí... Děti jsou fajn, ale rozumná domluva při cestě autem na dovolenou s nimi rozhodně není.

celý článek

Každý rok lidé z celého světa volí aerolinky, se kterými je podle nich cestování nejpříjemnější. Letos se do průzkumu zapojilo 19,2 milionu cestujících ze 104 zemí světa.

celý článek

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.