Přejít k hlavnímu obsahu

Vybavení na cesty

Pokud máte nejasnosti v tom, jaké si pořídit vybavení na cesty nebo třeba s tím, co všechno má obsahovat cestovní lékárnička, jste na správném místě. Poradíme vám s výběrem cestovních zavazadel, s výběrem vybavení na pláž, ale taky třeba s tím, jak může proběhnout svatba v zahraničí. A s mnoha dalšími záležitostmi.

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Cestování do zahraničí
Praktický rádce
Cestujete do zahraničí? Zkontrolujte si, zda máte v povinné výbavě vše, co dané země vyžadují!
Vánoční prázdniny sice už skončily, ale brzy je zase vystřídají ty jarní. Pro mnoho lidí to znamená skvělou příležitost vyrazit s rodinou za lyžováním, na běžky nebo za jinou formou aktivní dovolené.
V zimě na trek
Praktický rádce
Vyrážíte na túru? Oblečte se pohodlně a stylově
Ať už vyrážíte na několikadenní trekový výlet nebo horskou túru, je důležité, abyste měli funkční a pohodlné oblečení. Chcete mít špetku stylu i v divočině? Poradíme vám, jak na to.
Lyžařské oblečení a vybavení
Praktický rádce
Vybíráte lyžařskou bundu? Jak a kde ji koupíte levně?
Lyžařská sezóna se pomalu ale jistě rozjíždí a s ní i čas na nákup lyžařské bundy. Že s lyžováním teprve začínáte? Nebo vám bunda z loni nevyhovuje? Poradíme vám, na co byste si při jejím výběru měli dát pozor a kde ji koupíte co nejlevněji.
Jak vybrat trekovou obuv
Praktický rádce
Jak vybrat trekové boty
V 15 letech jsem se smál doporučení horské služby a prošel Vysoké Tatry v teniskách. Lehkomyslnost se mi málem osudově vymstila. Od té doby na túry vyrážím zásadně v kvalitní obuvi. Ale jak ji poznat?
Nafukovací člun
Praktický rádce
Vybíráte nafukovací člun? Poradíme vám, jak najít ten pravý
Tipů člunů je poměrně hodně a každý má jiné vlastnosti, které jsou ideální pro sjíždění trochu jiné vody. Proto byste si měli nejdříve ujasnit, k jaké aktivitě budete člun nejčastěji používat a co od něho očekáváte. Pak už je výběr snadný.
Přeprava dítětě v letadle
Praktický rádce
Cestování s miminkem nejen letadlem – rady a tipy pro pohodovou dovolenou
Období letních dovolených je v plném proudu. Jste těhotná a zvažujete cestu letadlem? Anebo plánujete cestování s kojencem?
Appka na předpověď počasí
Praktický rádce
Otestovali jsme za vás nejoblíbenější aplikace pro předpověď počasí: Která „appka“ pohořela a bez které se neobejdete?
Chystáte se na hory nebo víkendový výšlap s rodinkou a potřebujete přizpůsobit oblečení a obsah zavazadel aktuální předpovědi? Vyzkoušeli jsme za vás pár aplikací pro předpověď počasí!
pohodlné cestování PR
Praktický rádce
Pohodlné cestování: Nezbytné vybavení pro dlouhé cesty autem a letadlem
Dlouhé cesty nejsou zrovna synonymem pohodlí. Se správnou výbavou ale můžete spolehlivě eliminovat diskomfort a čas využít efektivně. Co si vzít s sebou do auta či letadla?
Co nezapomenout, když cestujete se psem? PR
Praktický rádce
Co nezapomenout, když cestujete se psem?
Každý, kdo má doma psa, ví, jaký je to věrný společník. Je tedy přirozené, že ho spoustu majitelů chce vzít s sebou na dovolenou. 
trekové hole
Praktický rádce
Jak vybrat hole na chůzi? Záleží na tom, o co vám jde
Že taky čím dál častěji potkáváte chodce s holemi, takže už jste si přestali myslet, že si jen zapomněli běžky doma? Chůze s holemi se hodně rozmáhá a rozhodně není doménou seniorů.