Přejít k hlavnímu obsahu

Vybavení na cesty

Pokud máte nejasnosti v tom, jaké si pořídit vybavení na cesty nebo třeba s tím, co všechno má obsahovat cestovní lékárnička, jste na správném místě. Poradíme vám s výběrem cestovních zavazadel, s výběrem vybavení na pláž, ale taky třeba s tím, jak může proběhnout svatba v zahraničí. A s mnoha dalšími záležitostmi.

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Cestování do zahraničí
Praktický rádce
Cestujete do zahraničí? Zkontrolujte si, zda máte v povinné výbavě vše, co dané země vyžadují!
Vánoční prázdniny sice už skončily, ale brzy je zase vystřídají ty jarní. Pro mnoho lidí to znamená skvělou příležitost vyrazit s rodinou za lyžováním, na běžky nebo za jinou formou aktivní dovolené.
V zimě na trek
Praktický rádce
Vyrážíte na túru? Oblečte se pohodlně a stylově
Ať už vyrážíte na několikadenní trekový výlet nebo horskou túru, je důležité, abyste měli funkční a pohodlné oblečení. Chcete mít špetku stylu i v divočině? Poradíme vám, jak na to.
Lyžařské oblečení a vybavení
Praktický rádce
Vybíráte lyžařskou bundu? Jak a kde ji koupíte levně?
Lyžařská sezóna se pomalu ale jistě rozjíždí a s ní i čas na nákup lyžařské bundy. Že s lyžováním teprve začínáte? Nebo vám bunda z loni nevyhovuje? Poradíme vám, na co byste si při jejím výběru měli dát pozor a kde ji koupíte co nejlevněji.
Jak vybrat trekovou obuv
Praktický rádce
Jak vybrat trekové boty
V 15 letech jsem se smál doporučení horské služby a prošel Vysoké Tatry v teniskách. Lehkomyslnost se mi málem osudově vymstila. Od té doby na túry vyrážím zásadně v kvalitní obuvi. Ale jak ji poznat?
Nafukovací člun
Praktický rádce
Vybíráte nafukovací člun? Poradíme vám, jak najít ten pravý
Tipů člunů je poměrně hodně a každý má jiné vlastnosti, které jsou ideální pro sjíždění trochu jiné vody. Proto byste si měli nejdříve ujasnit, k jaké aktivitě budete člun nejčastěji používat a co od něho očekáváte. Pak už je výběr snadný.
Přeprava dítětě v letadle
Praktický rádce
Cestování s miminkem nejen letadlem – rady a tipy pro pohodovou dovolenou
Období letních dovolených je v plném proudu. Jste těhotná a zvažujete cestu letadlem? Anebo plánujete cestování s kojencem?
Prvky povinné výbavy
Praktický rádce
Cestujete na dovolenou autem? Pozor na složení povinné výbavy v sousedních státech!
Chystáte se letos na zahraniční dovolenou vlastním autem? Pak překontrolujte složení povinné výbavy, ať nemáte zbytečný průšvih.
Rodiče s dětmi ve vlaku
Praktický rádce
Jak se zabavit při dlouhé cestě vlakem: Hledejte „bobra“ nebo cupujte místenku na kousíčky
Čeká vás dlouhá cesta vlakem? Máme pro vás několik tipů na aktivity, které během ní potěší velké i malé! Kdo první najde bobra a kdo odhalí špiona?
Moderní technologie, které vám nesmí chybět na dovolené
Praktický rádce
Moderní technologie, které vám nesmí chybět na dovolené
Dovolená je čas odpočinku a relaxace, ale to neznamená, že bychom měli zcela odstoupit od moderních technologií. Právě naopak, některé technologické novinky mohou váš dovolenkový zážitek ještě vylepšit. 
Appka na předpověď počasí
Praktický rádce
Otestovali jsme za vás nejoblíbenější aplikace pro předpověď počasí: Která „appka“ pohořela a bez které se neobejdete?
Chystáte se na hory nebo víkendový výšlap s rodinkou a potřebujete přizpůsobit oblečení a obsah zavazadel aktuální předpovědi? Vyzkoušeli jsme za vás pár aplikací pro předpověď počasí!