Cestování > Rádce > Vybavení na cesty

Vybavení na cesty

Pokud máte nejasnosti v tom, jaké si pořídit vybavení na cesty nebo třeba s tím, co všechno má obsahovat cestovní lékárnička, jste na správném místě. Poradíme vám s výběrem cestovních zavazadel, s výběrem vybavení na pláž, ale taky třeba s tím, jak může proběhnout svatba v zahraničí. A s mnoha dalšími záležitostmi.

  •  

Možná vás to při pořizování pejska nenapadlo, ale takové cestování se psem může být pořádný oříšek.

celý článek

Ať už dáváte přednost horám nebo velkoměstu, všechny vaše vzpomínky si odvezete domů ve fotoaparátu.

celý článek

Doba, kdy se lidé chtěli především válet na pláži, pomalu ale jistě mizí.

celý článek

Spousta lidí miluje cestování, někteří se ho často musejí vzdát, protože je pro ně příliš finančně náročné.

celý článek

Jestliže cestujete často a pravidelně, nebo vyrážíte jen jednou za čas na letní dovolenou či prodloužený víkend, nepodceňujte výběr vhodného zavazadla.

celý článek

Osmý ročník výstavy obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN nabídne opět o něco více než v roce uplynulém.

celý článek

Pokus se chystáte cestovat, neobejdete se bez spousty věcí. Ty ale musíte nejprve zabalit. Zvolit vhodné cestovní zavazadlo je tedy jedním z nejdůležitějších úkolů před odjezdem či odletem.

celý článek

Dovolené jsou v plném proudu a vy se dost možná na tu svou právě chystáte. Pokud plánujete spíše relaxovat na pláži než chodit po horách či památkách, nezapomeňte si vzít vše potřebné.

celý článek

Mr. Bean řešil balení tak, že ustříhnul kalhotám nohavice a plyšákovi hlavu. Co si budeme povídat, balení rozhodně není žádná legrace. Nervy tečou nám všem.

celý článek

Znáte to, vylezete z vody, osušíte se, ale je fakt velké horko, tak se vykoupete znovu. Ovšem ručník ještě nestačil oschnout. Utíráte se tedy do nepříjemně vlhké látky.

celý článek

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.