Přejít k hlavnímu obsahu
Plzeňské náměstí
Tipy na výlet
Tipy na výlet v Plzni a okolí: Stavte se na „jedno“, zapojte mozkové závity nebo si vylezte na Brachiosaura
Plánujete dovolenou v Plzni nebo hledáte nějakou zajímavou víkendovou aktivitu pro celou rodinu? Pokud jste odpověděli ano, pak jsou následující řádky určeny právě vám!
výlety v okolí Liberce
To nejlepší, Tipy na výlet
Tipy na výlet v okolí Liberce. Na severu Čech na vás čekají úplné poklady
V Česku je prostě krásně a severní Čechy jsou toho důkazem. Chystáte-li se strávit nějaký čas v Liberci nebo jeho okolí, nechte se inspirovat našimi tipy na jednodenní výlety.
most Bacunayagua úvodní
Moderní stavby
Most Bacunayagua: stavitelská pýcha a jeden ze sedmi divů Kuby
Havana, Varadero a výlet do hor nebo do výrobny rumu. Tak často vypadá turistický pobyt na Kubě. Pokud si potrpíte na trošku toho poznání, vydejte se v severní části Kuby na m…
Cyklisté
To nejlepší, Tipy na výlet
Nejlepší cyklostezky na Vysočině. Jsou tu kopce, ale za námahu to stojí
Chystáte se provětrat kolo? Šlápněte si do pedálů a naplánujte některou z tras na Vysočině! Máme tipy na místa, ze kterých dýchá romantická atmosféra i trocha tajemna.
Baobaby - Cestovinky.cz
Lesy a džungle
Tyhle stromy dokážou hubnout! A sloni je milují
Víte, že na světě existují stromy, které rostou hlavou dolů, kvetou jenom 24 hodin, jsou staré tisíce let a hubnou? Přesně takové jsou baobaby – stromy z čeledi bavlníkovitých, kte…
 
Svatebčané
To nejlepší
Svatební cesta v zahraničí? Máme pro vás TOP lokality, kde se dá romantika krájet
Plánujete líbánky v zahraničí, ale nedokážete se rozhodnout, ve které zemi bude vaše svatební cesta dokonalá? Máme pro vás 10 „insta friendly“ tipů, kde není o romantiku a zážitky…
co vidět v Záhřebu
Průvodce města
Co vidět v Záhřebu: nejstarší chorvatský park nebo nejkratší pozemní lanovku světa
Chcete se v Chorvatsku kromě pláží podívat i do hlavního města? Dobrá volba. Máme pro vás tipy, co v chorvatské metropoli vidět a zažít!
dovolená v Polsku
Průvodce státu
Dovolená v době inflace: 5 důvodů, proč se v létě vydat do Polska
Rostoucí výdaje na živobytí nás nutí škrtat v rozpočtech a cestování je jednou z položek, která přijde na řadu jako první. Ale nemusí. Co takhle zkusit letos Polsko?
Tenerife úvodní
To nejlepší
Nejkrásnější místa na Tenerife, která musíte navštívit
Na světě snad neexistuje rozmanitější místo. Malý ostrůvek v Atlantiku nabízí všehochuť tak pestrou, že si na své přijdou dobrodruzi i plážoví povaleči. 
Emil Holub: portrét cestovatele
Úspěšní lidé
Emil Holub: Portrét cestovatele nezlomné vůle
Dnešní řečí můžeme říct, že Dr. Emil Holub byl frajer. Co si předsevzal, to splnil, a strach k jeho osobě rozhodně nepatřil. I díky tomu zažil neskutečné věci.