Přejít k hlavnímu obsahu

Stravování

Co ochutnat v Japonsku a dalších zajímavých lokalitách na světě? Kde se vzaly regionální dobroty a v čem spočívá jejich kouzlo? Jak vůbec řešit stravování na dovolené? Odpovědi na vaše otázky stále připravujeme a aktualizujeme. Právě zde.

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

jídlo na cesty - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Svačiny na cesty nejsou jen řízky s chlebem
Chystáte se na dovolenou nebo na prodloužený víkend? Plánujete delší cestu? Pokud jste už také přejedení řízků s chlebem, pojďte se inspirovat něčím jiným.
Jak se stravovat na cestách - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Jak se stravovat na cestách, abyste nepřibrali?
Cestování ve většině z nás probouzí jakousi dobrodružnou stránku osobnosti, která touží poznávat vše nové, od zajímavých míst a památek, až po 
obrazek
Praktický rádce
Kde se vzaly quiche? Poznejte lahůdku francouzské kuchyně
Šampaňské, kohout na víně, prvotřídní sýry a paštiky… gastronomických perel, kterými se chlubí francouzské restaurace po celém světě je celá řada. A patří mezi ně i slané koláče neboli quiche.
Korejská kuchyně - grilování masa - Cestovinky.cz
Praktický rádce
Světová kuchyně: Tajemství dlouhého života Korejců můžeme poznat i u nás
Jihokorejci se dožívají v průměru 81 let, což je o tři roky více než u nás. Neoddiskutovatelný podíl na tom má i složení jejich stravy. Pojďme jim poodhrnout pokličku a podívejme se, co vlastně jedí.
obrazek
Praktický rádce
Co ochutnat v Japonsku? BBC vybrala 10 jídel
Podíváme se pod pokličky asijských hrnců. Která jídla by podle zkušené redaktorky BBC měli turisté při cestování do vzdáleného Japonska ochutnat?