Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuality

Chcete vědět, co se kde ve světě cestovního ruchu šustne? Poradíme vám, jak si zařídit levné cestování, prozradíme něco o cestování na vlastní pěst nebo to, kde jsou nepokoje a kde naopak klid, jaký by jeden pohledal. Sledujeme pro vás, co potřebujete vědět, a dáváme informace na jedno místo. 

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Černá hora
Hory a ledovce
Černá hora a její okolí – místa, která stojí za to navštívit
Když se řekne Černá hora, možná se vám vybaví moře a dovolená. Měly by se vám ale vybavit také Krkonoše – Černá hora totiž neleží pouze v bývalé Jugoslávii. Jedno místo s tímto názvem nalezneme právě i v příjemném prostředí našich nejvyšších hor.
Češi na dovolené
Pláže a moře
Kam jezdí Češi na dovolenou v zahraničí?
Letos muselo být dovolenkování velmi radostné pro občany Česka v rámci Evropské unie. Milovníkům internetu, kteří jsou bez připojení lehce nervózní a z drahého roamingu taktéž, přišla dobrá zpráva ve formě zrušení roamingu vhod.
Thajsko
Praktický rádce
Vydejte se poznávat krásy Thajska třeba pomocí last minute
Exotika může nabývat nejrůznějších podob. Někdo se spokojí s dovolenou v Řecku, jiný si chce dopřát opravdových dálek se vším všudy.
Barbados
Praktický rádce
Sezóna first minute je tu. Jak vybrat vhodný zájezd
Letní dovolenou určitě není radno v žádném případě podceňovat.
výhled na moře
Praktický rádce
Jak vybrat nejlepší hotel? Kromě ceny se soustřeďte na recenze
Plánujete vycestovat za lyžováním do Alp? Chystáte se na dovolenou do exotických zemí? Nebo byste rádi navštívili zahraniční města a poznali jejich atmosféru?
 
sedací soupravy
Praktický rádce
Kde si v Praze vybrat sedací soupravy
Někde vám dají k masu kečup, někde jogurtový dip, onde rádi smlouvají, jinde mluvení při nákupu nesnášejí. Jiný kraj, jiný mrav.
vzít, či nevzít
Praktický rádce
Je dobrý nápad brát si úvěr na dovolenou?
Sezona dovolených už se kvapem blíží. Kdo nechce čekat na zájezdy na poslední chvíli, přichází ideální doba k tomu, aby začal konkrétní zájezd nejenom vybírat, ale také kupovat. Ne každý ale má finance.
Hotel a pláž
Praktický rádce
Užijte si bezstarostnou dovolenou. Čtěte recenze hotelů a ptejte se ostatních
Co dělat, když zjistíte, že máte před dovolenou prošlý pas? Jaká místa musíte v Turecku vidět a kam se raději nepouštět? Je lepší zvolit ubytování v hotelu, nebo v kempu? Vyvstává vám nespočet otázek při plánování dovolené?
Full Meal Dubai
Praktický rádce
Varování pro cestující do Egypta a Madeiry. Travel Service ruší bezplatné občerstvení na palubě
„Promiňte, mohu vám nabídnout vepřové kari s kešu oříšky anebo byste si raději dal lasagne ve speciální vegetariánské úpravě?“ Takové zpříjemnění letu by si jistě přál každý z nás.
Chata v přírodě na horách
Praktický rádce
Věděli jste, že vaše chalupa vám může vydělat na dovolenou u moře? Je však třeba svěřit ji do rukou odborníka
Máte na horách chalupu, kterou využíváte jen několikrát do roka? Nebo chatu v některé z mnoha českých a moravských chatových osad? Nenechte ji zahálet.