Cestování > Rádce > Aktuality

Aktuality

Chcete vědět, co se kde ve světě cestovního ruchu šustne? Poradíme vám, jak si zařídit levné cestování, prozradíme něco o cestování na vlastní pěst nebo to, kde jsou nepokoje a kde naopak klid, jaký by jeden pohledal. Sledujeme pro vás, co potřebujete vědět, a dáváme informace na jedno místo. 

  •  

Letos muselo být dovolenkování velmi radostné pro občany Česka v rámci Evropské unie.

celý článek

Taky nesnášíte, když vás v cizině překvapí svátek a musíte hledat alternativy za omezení v hromadné dopravě a zavřené obchody?

celý článek

Lidé milují cestování, ale často si ho odepírají, většinou z finančních důvodů.

celý článek

V srpnu Cestovinky.cz překonaly hranici jednoho milionu návštěvníků za kalendářní rok. Stalo se tak poprvé v historii, a to už téměř pět měsíců před koncem roku.

celý článek

Konec léta nebo, chcete-li, začínající podzim je extrémně bohatý na zásadní události v oblasti cestovního ruchu.

celý článek

Evropská asociace ECTAA vydala prohlášení o tom, že od 1. ledna 2018 se změní výše pobytové taxy v Řecku.

celý článek

Vyrazit na dovolenou můžete po vlastní ose. Vybrat místo, koupit letenky a zarezervovat ubytování.

celý článek

Ačkoliv nemáme žádné velehory, napočítáme u nás více než 400 ski areálů. České hory jsou fenoménem, který láká ohromný počet lyžařů a snowboardistů.

celý článek

S EET je od jejího spuštění nemálo potíží, jak slýcháme a čteme. S problémem se teď začaly potýkat i některé cestovní kanceláře.

celý článek

Cestujete rádi? Pak jste na správné adrese! Právě tady najdete výběr těch nejlepších článků, videí a fotek s cestovatelskou tématikou. Magazín o cestování nejen pro dobrodruhy.