Přejít k hlavnímu obsahu

Psali jsme o těchto místech

Oblíbené články

Callo Levantado na ostrově Hispaniola v Dominikánské republice je velmi působivý - Cestovinky.cz
Pláže a moře
Do tajemných jeskyní a za velrybím zpěvem
Máte rádi přírodu, poznání a nechcete dovolenou proležet na pláži? Pak se vydejte se na poloostrov Samaná na severovýchodní pobřeží Dominikánské republiky.
obrazek
Pláže a moře
Kornati: Tiché chorvatské ostrůvky, které skrývaly piráty, dnes slouží nudistům
Souostroví Kornati zůstává skryto ve stínu slavných Plitvických jezer. Tento úžasný národní park má však pirátskou historii a velmi živou současnost. Potápěči, ornitologové a milovníci moře se na Kornati často scházejí.
Trubkotlamka - Cestovinky.cz
Pláže a moře
Pod vodní hladinou Dominikánské republiky
Přes 1000 kilometrů nádherného pobřeží, korálové zahrady, odpočívající koráby, tajemné jeskyně a pestrobarevní živočichové… V dnešním článku zaostříme na nejoblíbenější potápěčské lokality Dominikánské republiky a ponoříme se do světa korálov
obrazek
Pláže a moře
5 nejlepších pláží Evropy: Tipy na bezpečnou dovolenou pro rok 2017
Co dělá pláž vyhledávanou? Zářivý písek, průzračné moře, okolní vyžití, zábava a luxusní ubytování v blízkosti. Tohle jsou ty nejlepší pro rok 2017. 
Sedm TOP koupališť nedaleko Prahy - Cestovinky.cz
Koupání v Česku, Řeky a jezera
7 nejlepších přírodních koupališť v okolí Prahy
Teploty atakují hranici čtyřiceti stupňů a my se pomalu, ale jistě rozpouštíme ve vlastní šťávě. Taky máte chuť na ledovou sprchu nebo vychlazený drink s třepotajícím se deštníčkem?
Řecké Santorini - Cestovinky.cz
To nejlepší
Pastva pro oči: Našli jsme 24 nejkrásnějších míst Evropy
Že za modravými dálkami, exotikou, sopkami, vyvěrajícími prameny nebo pohádkovými hrady a zámky musíte na opačný konec světa? Ale kdeže! Nespočet tajuplným, ohromujících a nadčasových klenotů ukrývá náš kontinent.
Alczar Colón - Cestovinky.cz
Pláže a moře
Nechcete jen polehávat na pláži? Vydejte se za památkami z koloniálních dob
V dnešním článku o Dominikánské republice se podíváme do hlavního města Santo Dominga, které byste při návštěvě této karibské země rozhodně neměli vynechat.
Vzhůru na dovolenou! - Cestovinky.cz
Pláže a moře
Con Dao: zapomenutý ráj na jihu Asie
Con Dao je malé souostroví, které leží přibližně 100 km jihozápadně od Vietnamu. Největší ostrov Con Son sloužil dlouhou dobu jako vězení pro nežádoucí politické vězně. To už je ale minulostí.
vzhůru na dovolenou! - Cestovinky.cz
Pláže a moře
Madeira: Proč právě sem jezdí stále více lidí?
Přemýšlíte, kde byste tak mohli strávit letošní dovolenou? Jestli se vám nechce cestovat příliš daleko, máte rádi příjemné teplo a těšíte se na moře, vydejte se na Madeiru. Budete nadšení.
Palios Panteleimonas - Cestovinky.cz
Pláže a moře
Tady se žádost o ruku zkrátka odmítnout nedá: Palios Panteleimonas, nejkrásnější vesnice pevninského Řecka
Historie sahající až do 14. století našeho letopočtu je patrná ve vesnici Palios Panteleimonas ještě dnes. „Živoucí skanzen“ byl jednou z původních horských vesnic. Tamní obyvatelé se věnovali tradičním řemeslům.